facebook reklam hesabım kapatıldı nasıl açabilirim

Mayıs 20, 2020, 0 Comments

Facebook Reklam Hesabım Kapatıldı Ne Yapabilirim?

Facebook ve Instagram’da reklam hesabınız kapandı ya da reklamlarınız onaylanmıyor ise, doğru bilgi için en etkili adrestesiniz. Bu içeriğimizde reklam hesaplarınız ya da reklamlarınız hakkında en detaylı yönlendirme bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu içeriğe yorum yapanlar arasından, facebook reklam hesabı kapatılan, reklamları onaylanmayan kişi, işletme ya da markalara reklam hesaplarının açtırılması ya da reklamlarının onaylatılması konusunda 3 kişiye ücretsiz destek verilecektir. 3 kişi sonrasındaki 10 kişiye ise %50 indirimli hizmet verilecektir.

Harbi Ajans

Facebook Reklam Hesabım Kapatıldı


Facebook Reklam Hesabı Kapatıldı uyarısı neden alırım? Bu güncellemelerden herhangi bir illegal içeriği olmadığı halde etkilenen ve reklamları onaylanmayan ya da reklam hesapları kapatılan birçok mağdur bulunmaktadır. Sağlık sektörü, bitkisel ve medikal sektör, yoğun talep alan ürün ya da hizmet satışı gerçekleştiren sektörler gibi birçok sektör bu durumu yaşamaktadır.

Facebook Reklam Hesabım Neden Kapandı?

Facebook ve Instagram’da birçok reklam veren işletme, marka ya da kişiler bulunmaktadır. Facebook ve Instagram reklamları profesyonel olarak tek bir yerden yönetilir; Facebook Business Manager. Ancak sürekli gelişen teknoloji ve siber zorbalık karşısında, Facebook reklamlarında da, Instagram reklamlarında da “reklam ilkeleri ve reklam politikaları” sürekli güncellenmektedir. Zaten iki platformunda reklam ilkeleriyle reklam politikaları aynıdır.

Facebook Reklam Hesabım Kapatıldı. Nasıl Açabilirim?

Bunun için birçok seçenek bulunmaktadır. Ancak doğru yöntemleri uygulamaz ve profesyonel olarak bir çaba sarf etmezseniz, reklam hesabınızdan sonra profillerinizde kısıtlamalarla karşılaşabilir. Hatta ve hatta profilinizi kaydedebilirsiniz. Öncelikle bir Facebook Temsilcisi ile iletişime geçerek konuyu ve durumu anlatabilirsiniz. Eğer reklamlarınız uygun görülürse, hesabınız yeniden etkinleştirilir. Reklamlarınız aktif olarak yayınlanmaya devam eder. Tabii yukarıda bahsettiğimiz sektörler gibi birçok sektör bu seçenekten eli boş dönebilmektedir.

Çünkü reklam onaylanmama nedenlerini iyi analiz etmemiş ve düzeltilmesi gerekli içerikleri düzeltmemiş oluyorsunuz. Bu biraz da okuduğunu iyi anlama, reklam ilke ve politikalarını tamamen benimseme durumundan kaynaklı olabiliyor. Sosyal Medya üzerinden reklamını yaparak satışını gerçekleştirdiğiniz ürün ya da hizmet konusunda gayet profesyonel olabilirsiniz. Ancak kısmen reklam ilkeleri ve politikalarını benimseyerek, facebook ve ınstagram reklamlarında da profesyonel olmanız gerekmektedir. Bu konuda Facebook e-öğrenme modeli olan facebook blueprint üzerinden hızlıca eğitim alabilirsiniz.

Reklam Hesabımı Ben Açamadım, Siz Açabilir misiniz?

Elbette. Facebook ve Instagram reklam hesaplarının açılmasında ya da ınstagram’da, facebook’da onaylanmayan reklamlarınız konusunda, bilgili ve tecrübeli bir ekip olarak hizmet veriyoruz. Bugüne kadar sağlık, bitkisel, medikal vb. sektörler dahil birçok sektöre hem onaylanmayan reklamlar konusunda hem de kapatılan reklam hesapları konusunda başarılı ve sorunsuz hizmetler sağladık. Sizlerde eğer anlattığımız çözümler ile reklam hesaplarınızı yeniden etkinleştirememiş, onaylanmayan reklamlarınızı tekrar aktif hale gelmemiş ise bizlerle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Rica etsem düşüncelerini paylaşabilir misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir