Dijital Reklam Yönetimi

Google ve Sosyal Medya Reklamlarınızı performans ve dönüşüm odaklı kurgular, açık ara gelir getirici profesyonellikle yönetiriz. Minimum maliyet ve maksimum dönüşüm hedefli reklamlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Harbear ile Reklamlar

Harbi Ajans müşterilerilerinin Google Ads’te harcanan her 1 kuruş için, ortalama işletme cirosunda 2 TL’lik gelir elde edilmiştir.
 

Hesabınızda varsa geçmiş veriler ile güncel veriler karşılaştırılarak izlenim oluşturuluyor ve strateji kurgusu planlanarak uygulanıyor. Geçmiş verileriniz yoksa araştırmalarımıza göre sıfırdan kurgulamaktayız.

Reklam harcamalarının ne kadar optimum olduğunu ve dönüşüm değerlerinin hangi çizgide ilerlediğini ölçümleriz.

Ölçümlediğimiz verileri strateji planlarına göre ayrıştırıyor. Anlamlandırdıktan sonra yorumluyor ve analiz sonucumuza göre uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Analiz sonuçlarımıza göre anlamlandırdığımız verileri dönüşüm hunimizden geçiriyor ve gerekli işlemleri yaparak, minimum maliyet maksimum dönüşüm odak noktası ile ilerliyoruz.

Google ADS Kampanya Modelleri

Google’ın çeşitli platformlar için belirlediği farklı reklam kampanyası modelleri ve reklam varyasyonları bulunmaktadır. Hangi reklam çeşidi ile hangi reklam ağında yer alacağınızı belirleyebileceğimiz bu modeller ile dilediğimiz hedef kitle grubuna reklam alternatifleri sunabiliyor, profesyonel reklam yönetimi ve kurulumları ile attığımız taş ürküttüğümüz kuşa değiyor. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere minimum maliyet ile maksimum dönüşüm odaklı reklamlar hedefliyoruz. Şimdi gelelim bu reklam modelleri nedir? sorusunun cevabına;

Research

GDN

Remarketing

Video

Alışveriş

Gmail

Uygulama

Dinamik

Dijital Reklam Ajansı Şirketinize Nasıl Katkı Sağlar?

Harbi Ajans uzman ekibi ile yönetilen Google ADS ve Sosyal Medya Reklamları farklı hedef kitlelere doğru dönüşüm motivasyonu ile ulaşmak ve minimum maliyet ile maksimum dönüşüm odaklı optimize etmek üzerine kurgulanır. İnternette daha hızlı dönüşüm beklentisi olan işletmeler için dijital reklamlar (Google & Sosyal Medya) vazgeçilmez bir numaralı yöntemdir. Ancak reklam demek belirli bir maliyet demektir. Dijital reklamlarda en önemli olan ise minimum maliyet ile maksimum dönüşümü yakalamaktır. Bu noktada karşınıza biz çıkıyoruz. Yönettiğimiz ve kurguladığımız reklam çalışmalarımızda yüksek başarı ve minimum 1’e 10 dönüşüm getirisi ile istikrarımızı sürdürüyoruz. Sizlerde Google reklamlarınızı ya da Sosyal Medya reklamlarınızı daha profesyonel ve gelir getirici şekilde kurgulamak ve sürdürmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Reklam

Marka Bilinirliği

Markanızın bilinirlik, farkındalık ve sıklığını arttırarak, satın alma davranışlarında etkili olan güven endeksini arttırıyoruz.

Maksimum Dönüş & CTR

Kullanıcıların maksimum geri dönüşü sağladığı etkenler üzerinden çalıştığımız kurgular ile CTR (Tıklanma Oranı) değerlerinizi ve trafiğinizi arttırıyoruz.

Etkileşim Dönüşümü

Kullanıcıların markanızla iletişim ve temas davranışlarını analiz ederek, sosyal medya, web sitesi, e-posta ve telefon gibi dönüşüm odaklı sonuçlarla etkileşiminizi arttırıyoruz.

Satış Arttırma Odağı

Tüm süreçlerin optimize edildiği ve marka birliğinin muhafaza edildiği rekabetçi bir pazarlama yapısı ile sonuç odaklı ilerliyor ve satışlarınızı arttırıyoruz.

Dijital Reklam Yönetimi

Dijital Reklam Hizmet Kapsamı

Dijital Reklam

Search Reklamlar

Arama ağı reklamları ile her zaman en üstte yer alın!

Display Reklamlar (GDN)

Görüntülü reklamlar ile web trafiğinizi, marka bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü maksimuma çıkarın.

Dijital Reklam
Dijital Reklam

Shopping (Alışveriş) Reklamları

Alışveriş reklamları ile maksimum seviyede ürün satın!

Remarketing Reklamları

Sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara başka platformlarda reklamınızı gösterin ve dönüşüme sevk edin!

Dijital Reklam
Dijital Reklam

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları ile milyonlarca kullanıcıya özel hedeflerle ulaşın, sınırları kaldırın!

Uygulama Reklamları

Uygulama indirme sayınızı arttırın.

Dijital Reklam
Dijital Reklam

Gmail Reklamları

Özel hedeflemeler ile mail formatında reklamlarlarınız yayımlansın.

İnsanlar çoğunlukla siz onlara gösterene kadar neye ihtiyacı olduğunu bilmiyorlar.

steve jobs soz

Steve Jobs

Apple, CEO

Uzmanlaştığımız Sektörler

Müşterilerimiz farklı tip ve boyutlarda işletmelerdir.  Medya, sağlık, eğitim, devlet, emlak, sosyal medya, seyahat / ulaşım, e-ticaret, eğitim danışmanlığı, reklam malzemeleri, üretim, fuarcılık, eğlence, networking gibi sektörlerden şirketler için projeler geliştirdik.

Güven, Ticaretin Temelidir.

Müşterilerimiz genellikle yıllarca bizimle işbirliği yaparak çeşitli ürünleri piyasaya sürüyorlar. Çünkü biz her zaman dijital pazarlama uzmanlığından daha fazlasını sağlamaya önem veren güvenilir teknoloji ortakları olmaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin dış kaynak ajansı yerine ekiplerinin bir parçası, pazarlama departmanı olarak çalışıyoruz.

Yıl Sektör Deneyimi
0
Pazar Lideri Müşteri
0 +
Özel Raporlama
0 +
Haneli Bütçe Yönetildi
0

Dijital Reklam ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Reklamlardan beklentinize, sektörünüzün güncel dijital reklam rekabetine göre değişkenlik gösterir. Sektörünüze ve sektör rekabetinize göre planlamalar ile doğru bütçeler oluşturabilir ve maksimum dönüşler elde edebiliriz.

Her anahtar kelimenin tıklama başına maliyeti farklıdır. O sektörde yer alan rekabete göre değişmektedir.

Google Ads kampanyalarınızda anahtar kelime ekleme ile ilgili bir sınır bulunmamaktadır. Sektöre göre dönüş alabileceğiniz anahtar kelime seçimleri yapılmaktadır.

Google arama ağı ve iş ortakları ile birlikte Google’ın anlaşmalı olduğu web sitelerinde gözükmektedir.

Sektörünüz ile alakalı anahtar kelimeleri seçerek ve bunları gruplandırarak başlamak doğru olacaktır. Alakalı reklam metinleri oluştup ilgili sayfalara yönlendirerek kalite puanının arttırımında olumlu sonuçlar gözükmektedir.

Google kötü niyetli reklam tıklamalarına filtreler (IP protokolü gibi) kullanılarak izin vermemektedir. Rakiplerden gelen her tıklama için ücret ödenmemektedir.

Arama yapan kullanıcılar öncelikle araştırma süreçlerine girip daha sonra karar vermektedirler. Bu da sektöre göre değişkenlik gösterdiği için net bir cevap verememekteyiz.

Herhangi bir ara panel kullanılmamakta olup , reklam ücreti firmanızın kredi kartı üzerine tanımlanmaktadır. Böylelikle yapılan çalışmalar ve harcamaları şeffaf bir şekilde sizlerde görebilirsiniz.

E-ticaret ve kurumsal firmalarda hizmet bedeli değişkenlik göstermektedir. Belli bir reklam bütçesine kadar sabit sonrası için komisyon bazlı ilerlenmektedir.

Reklam yayını ile ilgili standart bir süre yoktur. Reklamlarınızı istediğiniz zamanlarda yayını durdurup daha sonra tekrar açabilirsiniz.

En iyi reklamı yapmaya hazır mısınız?

loading...
Hey Sen! Bize yazabilirsin...