Sosyal Medya Yönetimi

Tam anlamıyla marka olmak ve daha sürdürülebilir potansiyelde müşteri ve satışlara ulaşmak için en önemli hizmetlerden biri sosyal medya yönetimidir. Ben de marka olacağım ve istikrarlı satışlar gerçekleştireceğim diyorsanız doğru yerdesiniz.

Sosyal Medya'da Harbi İşlerle Adınızdan Söz Ettiriyoruz.

Harbi Ajans Sosyal Medya Ekibi

Sosyal Medya'da Neler Yaparız?

Bizlerle anlaşan müşterilerimizin sektörünü, rakiplerini ve güncel rekabet ortamlarını sosyal medya’ya bağlı kalmadan detaylı araştırırız. Bu noktada markanız için neyi nasıl yapacağımızın cevaplarını çoklu seçenek halinde ortaya koymuş oluruz. Ekibimiz bu noktada sizler için en doğru ahenk ve hatırlatma oluşturabilecek sosyal medya tasarım çizgisini gerçekleştirmiş olur. Devamında süre gelen çeşitli sosyal içerikler ile real time marketing(gerçek zamanlı pazarlama) yapmasını da çok iyi biliriz. Ağımızda bulunan yüzlerce influencer fenomenler ve gerilla pazarlama yapabileceğimiz influencer sayfalar ile sürekli iş birliği içerisinde çalışırız. Sosyal Medya’da itibarınızı yönetmek ve sizi marka haline getirmek önceliğimiz olmaktadır. En fazla kişiye ulaşmak değil en doğru kişilere en yüksek potansiyelde ulaşmak için bütünleşik pazarlama iletişimi stratejilerimizi kullanırız. Dolayısıyla marka olmanız için tüm dijital becerileri elimizde tutar, daha çok satış gerçekleştirmek için de en doğru kişilere markanızı ulaştırırız.

Marka Algısı

Ahenk ve Hatırlatma

Moderasyon

Sosyal Medya Takibi

Online İtibar Yönetimi

Dijital PR

Etkileşim Stratejileri

Özgün İçerikler

İyi Bir Sosyal Medya Ajansı Şirketinize Nasıl Katkı Sağlar ?

Sosyal Medya’da içerik üretmek, gerçek zamanlı pazarlama yapmak, gerilla pazarlama yapmak, moderasyon, takip, online itibar yönetimi, strateji geliştirme gibi konular tamamen uzmanlık konularıdır. 1 kişinin tüm bu süreçlere hakim ve uzman olması çok uzun süreçler getirmekte ve her konuda uzman olunmamaktadır. Ancak iyi bir sosyal medya ajansı, markanızın ya da işletmenizin pazarlama departmanı gibi çalışır, ekibinizin bir parçası olur. Çeşitli sosyal medya uzmanlarının yetkinlikleri ile en doğru kitleye ulaşmanızı sağlarız. En doğru kitleye ulaştıktan sonra tüm alt çalışma kırılımları marka olmanız için önemli rol oynar. Bu rolleri ise ekip olarak son derece profesyonel ve kullanıcı odaklı sağlarız.

Sosyal Medya

Marka Yaparız!

Sosyal Medya'da adınızdan söz ettirir, marka yaparız.

Gerçek Zamanlı Pazarlama

Gündemi çok sıkı takip eder, hızlı aksiyon alır ve yine adımızda söz ettirecek gerçek zamanlı pazarlama uygulamaları sağlarız.

Video & Prodüksiyon

Özgün temalara sahip ve ekip fikirlerimiz ile video prodüksiyon ve özel animasyon içerikleri oluşturabiliriz.

Analiz ve Raporlama

Tüm sosyal medya süreçlerini müşterilerimizin anlayacağı dilden örneklendirerek analiz eder ve raporlama sunarız.

KULLANICI ODAKLI marka

Sosyal Medya'da kullanıcının gözünden bakın, aklında olun.

ÖZGÜN İÇERİK

Markanıza özel, özgün ve kitlelere ulaşan içeriklere sahip olun.

Sosyal Medya Hizmet Kapsamı

Sosyal Medya

Rakip ve Rekabet Analizi

Sektörünüzde kimler neler yapıyor, nasıl yapıyor? sorularının cevaplarını analiz ederiz.

Marka Algısı Oluşturma

Biz ne istiyorsak kullanıcı onu düşünecek.

Sosyal Medya
Sosyal Medya

Sosyal Medya Takibi (Monitoring)

Pazarlama departmanınız gibi olduğumuz için, müşterileriniz ile sosyal medya üzerinden monitoring sürecini yönetmek bizim işimiz.

Grafik Tasarım

Markanız için en doğru ve kullanıcı odaklı tasarım çizgisini biz oluştururuz.

Sosyal Medya
Sosyal Medya

Dijital PR

Marka olmak için artık dijital PR şart! Adınızdan söz ettiriyor, şartları yerine getiriyoruz.

Şüphesiz ki, dijital sonun başlangıcıdır. Geç kalırsanız sonunuz, bizimle çalışırsanız başlangınız olur.

hakki-oz

Uzmanlaştığımız Sektörler

Müşterilerimiz farklı tip ve boyutlarda işletmelerdir.  Medya, sağlık, eğitim, devlet, emlak, sosyal medya, seyahat / ulaşım, e-ticaret, eğitim danışmanlığı, reklam malzemeleri, üretim, fuarcılık, eğlence, networking gibi sektörlerden şirketler için projeler geliştirdik.

Güven, Ticaretin Temelidir.

Müşterilerimiz genellikle yıllarca bizimle işbirliği yaparak çeşitli ürünleri piyasaya sürüyorlar. Çünkü biz her zaman dijital pazarlama uzmanlığından daha fazlasını sağlamaya önem veren güvenilir teknoloji ortakları olmaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin dış kaynak ajansı yerine ekiplerinin bir parçası, pazarlama departmanı olarak çalışıyoruz.

Sosyal Medya ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çok basit. Eğer sizler işletmenizin ya da markanızın daha da büyümesi ya da marka değilseniz marka olmak istiyorsanız ve dolayısıyla istikrarlı bir şekilde potansiyel büyüme ile birlikte daha çok müşteri hedefliyorsanız, sosyal medya hesaplarınızı muhakkak profesyonel bir şekilde yönetmemiz gerektiğinin farkında olmalısınız.

Tabii ki. Sosyal Medya reklamları konusunda Facebook Marketing Partner’ı olarak hizmet veriyoruz. Dijital Reklam sayfamızda “en iyi reklamı biz yaparız” derken, son derece kesin konuşuyoruz. Tüm sosyal medya platformalarında reklam süreçlerine uzmanlıkla hakimiz.

Tüm çalışma planlarımız aylık olarak hazırlanmaktadır. Bu planları hazırlarken tüm tasarım çizgimizle birlikte yukarıda bahsettiğimiz tüm nitelikleri de hazırlamış oluyoruz. Markalarımıza özel fikir atölyesi diye bir zamanımız var. Bu zamanda sadece markalarınıza özel fikirler çıkartır ve uygulamaya koyarız. Real time olaylarda ise gündeme en hızlı aksiyonla damga vururuz.

Belirli bir ücretimiz bulunmamaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tüm marka geçmişinizi, sektör ve rakiplerinizi inceliyor. Yapmamız gereken taslak planları oluşturuyor ve iş gücümüze göre optimum bir fiyat teklifi sunuyoruz. Sizlerde doğru adreste olduğunuzu unutmadan bizlerden memnun olacağınız bir teklif alabilirsiniz.. 🙂

Elbette. Sosyal Medya hesaplarınızda yaşadığınız spam gibi sorunlarla ilgili uzmanlık, beceri ve geniş ağımız ile yardımcı olmaktayız.

Tüm çalışmalarımızı en ince detayına kadar aylık olarak raporlarız. Bu raporlamalarda müşterilerimize hem süreci öğretir hem de anlayacakları dilden örneklendirerek sunumlar gerçekleştiririz. Dolayısıyla rahatlıkla süreci ve çalışmalarımızı takip etmiş olursunuz.

Elbette. Önemsediğimiz konuların başında gelir ve sözleşmelerimizde de özel olarak bir gizlilik maddesi bulunmaktadır. Bu maddede rahatça konuya hakim olabilir ve güven duyabiliyorsunuz. Kesinlikle tüm şifrelemeler sadece ajans mobilitesinde şirket içinde kullanılır ve 3. kişiler ile paylaşılmaz.

Referanslar sayfamızdan daha önceki sosyal medya referanslarımızı da görebilirsiniz. Daha detaylı bir liste isterseniz sizlere özel referans maili ile geçmişten günümüze tüm sosyal medya referanslarımızı da sunabiliriz.

Projelerimiz süresince ve proje teslim sonrası da müşterilerimize tüm içerik ve sosyal medya süreçleri ile ilgili detaylıca eğitimler vermekteyiz.

Ajans ağımız oldukça geniş ve globaldir. Yurt içi ve yurt dışı aklınıza gelebilecek tüm sosyal medya hizmetleri konusunda ya direkt ya da dolaylı olarak hizmetler sunmaktayız. Ulaşılmayana bile ulaştırdığımız daha öncesinde defalarca kanıtlanmıştır. Bizlerden hizmet alırken her şeyden önce gönlünüz ve aklınız rahat olacak. Sonrasında da “koskoca bir pazarlama departmanım var!” diyeceksiniz.

Sosyal Medya'da Marka olmaya hazır mısınız?

loading...
Hey Sen! Bize yazabilirsin...