Web Tasarım ve Yazılım

Günümüzde neredeyse web sitesi olmayan bir işletme bulunmamaktadır. Ancak önemli olan ziyaretçileri müşteriye dönüştürebileceğiniz modern, mobil uyumlu, yönetim paneline sahip ve güçlü altyapısı olan web siteleridir.

Web Teknolojilerini Deneyimle Buluşturuyor, İnsanları Örnek Alıyoruz!

Harbi Ajans müşterilerine yaptığı web sitelerinde UX / UI deneyimlemelerini önemsemektedir.

Nasıl Web Siteleri Yapıyoruz ?

İşe koyulduğumuz her web projesi bizler için bir referanstır. Bu noktada kullanıcıların deneyimine uygun kullanıcı arayüzleri tasarlamak ise birincil görevimizdir. Web sitelerinin bir dijital pazarlama aracı olduğunu biliyor, ziyaretçileri en hızlı ve kolay şekilde müşteriye dönüştürebileceğiniz web tasarım ve yazılım çalışmaları yapıyoruz. Bir web tasarım çalışmasında responsive yani mobil uyumlu olmasını önemsiyoruz. Çünkü bizler için mobil önce gelir. Google’ın son açıkladığı verilere göre ülkemizde internet sitesi ziyaretlerinin %79’u mobilden yapılmaktadır. Bu sebeple mobil, tablet ve diğer tüm ekranlara uyumlu tasarımlar ve yazılımlar çalışmalarımızda can alıcı noktadır. Müşterilerimize projelendirdiğimiz her web çalışmasında bir yıl ücretsiz teknik destek ve ömür boyu temel destek sağlıyoruz. Çünkü yaptığımız her çalışmada ömrümüz boyunca ekip olarak arkasında olmayı bir görev biliyoruz. Müşterilerimizin biz olmadan da kolayca yönetebileceği ve güncelleyebileceği web siteleri için Türkçe, yerel yönetilebilir, yönetim panelleri sağlıyoruz. Gelelim yaptığımız web tasarım ve yazılım çalışmalarının önemli bazı temel özelliklerine;

On page SEO Uyumlu

Google Dizin Sahibi

Yeniden Ziyaret Hedefli

Dönüşüm İzleme Araçları

Alışveriş Odaklı (E-ticaret)

Kurumsal Mail Altyapısı

Mobil Uyumlu (Responsive)

Özgün İçeriklere Sahip

İyi Bir Web Sitesi Tasarımı ve Web Tasarım Ajansı Şirketinize Nasıl Katkı Sağlar ?

Şöyle etrafınıza bir baktığınızda on binlerce rakibiniz olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Nasıl mı? İnternete girdiğinizde ülkemizin her noktasındaki rakiplerinize ulaşabilirsiniz. Peki ya! Siz neden ulaşılır olmayasınız? Ya da ulaşılır olduğunuzda neden en iyi kullanıcı odaklı  ve mobil uyumlu web siteleriniz olmasın? Okuduğunuzda aklınıza haklılık payı düşecek. Modern, çevreniz ve rakipleriniz tarafından beğeni toplayan ve yukarıda bahsettiğimizden fazlası özelliklere sahip, isteğe göre özelleştirilebilen web siteleri, pazardan büyük pay almanızı ve yüksek müşteri potansiyeline ulaşmanızı sağlar. Ancak burada bir diğer önemli nokta ve maliyeti sebebiyle aklınıza karpuz kabuğunun düştüğü nokta; “wix, godaddy web sitesi mimarı” gibi platformlardan neden yaptırmayacağınız olacaktır. Bunun da cevabı web tasarım sıkça sorulan sorular bölümümüzde…

Web Tasarım

İnternette Var Olun !

İnternette var olmadan işletmenizi büyütmeniz tamamen şanstır. Gelin, işinizi şansa bırakmayın, bize bırakın ve sadece gelen müşterilerinizi keyifle izleyin...

Nasıl Anlaşırız ?

Web çalışmalarına başlamadan önce sizlere bir form yolluyor ve bu formda olmasını istediğiniz detayları adım adım yazabileceğiniz geri bildirimle aklınızdakini dijitale döküyoruz.

Teknik & Temel Destek

Yaptığımız her web çalışmasında 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek sağlarız. Ömür boyu temel destek ise takıldığınız ya da yaşadığınız her sorunda çözüm için bize ulaşmanızı kapsar.

Türkçe Yönetim Paneli

Sizlerinde kolayca yönetip, içeriklerini güncelleyebileceği ve birebir özel eğitimini vereceğimiz, tüm entegrasyonlara sahip, yerel yönetilebilir, web yönetim panelleriniz olacak.

Web Tasarım ve Yazılım

KULLANICI ODAKLI TASARIM

Web sitesi ile kime ulaşacağınızı göz önüne alın.

MODERN YAZILIM

Modern ve güçlü bir altyapı olmasını önemseyin.

Web Tasarım ve Yazılım Hizmet Kapsamı

Web Tasarım

Hosting & Domain

Her şeyden önce web siteniz için bir alan adı(domain) ve güçlü bir hosting(sunucu) ihtiyacınızı karşılarız.

Özel Tasarım / Tema Seçenekleri

İsteğe özel arayüz tasarımı ya da nadir tema seçenekleri sunarız.

Web Tasarım
Web Tasarım

On page SEO Uyumlu

Site içi SEO Optimizasyonları yapılandırılmış web siteleri hazırlarız.

Dönüşüm İzleme Entegrasyonu

Sitenize kim nereden, ne şekilde, ne zaman, hangi sayfaya, nasıl gelmiş? Sorularının cevaplarını görüp, izleyebileceğiniz dönüşüm izleme araçları entegrasyonlarını gerçekleştiririz.

Web Tasarım
Web Tasarım

Alışveriş Odaklı (E-ticaret)

E-ticaret web tasarımlarında tamamen alışveriş odaklı çalışmalar gerçekleştiririz.

Responsive Web Tasarım (Mobil Uyumlu)

Web sitenizi tüm ekranlara uyumlu şekilde kodlar ve tasarlarız.

Web Tasarım

Şüphesiz ki, dijital sonun başlangıcıdır. Geç kalırsanız sonunuz, bizimle çalışırsanız başlangınız olur.

hakki-oz

Uzmanlaştığımız Sektörler

Müşterilerimiz farklı tip ve boyutlarda işletmelerdir.  Medya, sağlık, eğitim, devlet, emlak, sosyal medya, seyahat / ulaşım, e-ticaret, eğitim danışmanlığı, reklam malzemeleri, üretim, fuarcılık, eğlence, networking gibi sektörlerden şirketler için projeler geliştirdik.

Güven, Ticaretin Temelidir.

Müşterilerimiz genellikle yıllarca bizimle işbirliği yaparak çeşitli ürünleri piyasaya sürüyorlar. Çünkü biz her zaman dijital pazarlama uzmanlığından daha fazlasını sağlamaya önem veren güvenilir teknoloji ortakları olmaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin dış kaynak ajansı yerine ekiplerinin bir parçası, pazarlama departmanı olarak çalışıyoruz.

Yıl Sektör Deneyimi
0
Web Projesi
0 +
Özel Tasarım
0 +
Ödüllü Tasarım
0

Web Tasarım ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Wix ve godaddy web sitesi mimarisi gibi platformlarda kendiniz minimum dijital bilgi ve beceri ile kısıtlı tasarım seçenekleri arasında sınırlı içeriklerle vasat web siteleri tasarlarsınız. Bu çalışmalar son derece yavaş ve herkes ile aynı olur. Farklı olmak ve en doğrusunu yapmak istemiyor musunuz?

Çalışmalar öncesi sizlere bir form yolluyoruz. Bu formda aklınızdaki web sitenizi detaylıca bizlere adım adım anlatmış oluyorsunuz. Bu sayede aklınızdaki web sitesini dijitale dökmüş oluyoruz.

Tamamen değişken durumlara bağlıdır. Daha az özellikli temel ama modern web siteleri ortalama 3 ile 4 hafta arasında tasarlanıp yazılırken, daha fazla özellik ve nitelik sahipi web tasarım çalışmalarında süreler daha da uzun sürmektedir. Bize ulaşın, zamanımız sizin olsun.

Tabii ki. Sizlere tasarladığımız her web sitesi için Google ADS reklam hesaplarınızı ücretsiz bir şekilde kurar ve optimizasyon ile kurgularını tamamlayıp sizlere eğitimini vererek teslim ederiz.

Bunu sağlamak için düzenli olarak SEO & SEM çalışmaları gerçekleştirmek gerekir. Merak etmeyin! Bu konuda da sizlere en doğru hizmeti sağlayabiliriz. Detaylar için SEO sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yapılacak web projesine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Özelliklerine ve niteliklerine göre değişen web projelerinde hiçbir zaman paket fiyat bulunmamaktadır. Uzmanlarımız sizler için en uygun fiyatla en doğru web sitesini hayata geçirebilirler. Ücret konusunda hiç bir zaman gözünüzü korkutmayın. Bizimle iletişime geçip, huzur bulacağınız ve istediğiniz hizmeti alabileceğiniz bir serüvene hazır mısınız? Çaya bekliyoruz.. 🙂

En büyük özelliğimiz müşterilerimizin bizlere çok hızlı ulaşıp sorunlarını da bir o kadar hızlı çözebiliyor olmamız. Bu konuda içiniz rahat olsun. En hızlı şekilde sorunlarınız çözülür, teknik ve temel destek görevimiz yerine getirilir.

Referanslar sayfamızdan daha önceki web tasarım ve yazılım referanslarımızı da görebilirsiniz. Daha detaylı bir liste isterseniz sizlere özel referans maili geçmişten günümüze tüm web referanslarımızı da sunabiliriz.

Projelerimiz süresince ve proje teslim sonrası da müşterilerimize yönetim paneli ve web içerik süreçleri ile ilgili detaylıca eğitimler vermekteyiz.

Evet. Sadece web sitesi denetimi, içerik yönetimi ve teknik destek hizmetimizde bulunmaktadır. Daha önce bir web sitesi yaptırdınız ancak kimse sizinle ilgilenmiyor ve yönetemiyorsanız sizlere bu konuda yıllık düşük ücretlerle yardımcı olmaktayız.

İyi bir web siteniz olsun ister misiniz ?

loading...
Hey Sen! Bize yazabilirsin...